Är du nyfiken på hur vi kan hjälpa dig? Kom över på en kopp kaffe!

Lluvy AB

Vi följer Folkhälsomyndighetens riktlinjer och arbetar nu på distans och med digitala möten, men hoppas kunna återvända till vårt kontor inom kort.

Besöksadress:
Östra Hamngatan 16 (United Spaces), Göteborg

Postadress:
Notariegatan 8, Skene

Telefon:
031 – 515 001

E-post:
Allmänt / försäljning: info@lluvy.se
Supportärenden: support@lluvy.se
Fakturafrågor: ekonomi@lluvy.se

Charlotte Pantzerhielm
VD & försäljning

charlotte@lluvy.se
0739 – 348 457

Ingemar Lundström
Utvecklingschef

ingemar@lluvy.se
0703 – 794 140

Angelica Ulldal
Marknadschef

angelica@lluvy.se
0739 – 364 255

Markus Wrang
Utveckling

markus@lluvy.se

Veronika Berg
Webbutveckling & e-handel

veronika@lluvy.se

Johan Skott
Server, drift & underhåll

johan@lluvy.se